علاقه مندی (0)
0
با ما تماس بگیرید
02188518747

لیست محصولات

×

Error

Filter page is not exist

ویندوز 11 و تاریخ عرضه ی آن!!

نویسنده:

طی آخرین اخبار از سایت رسمی ماکروسافت ، ویندوز 11 یک شایعه بیش نیس و آپدیت جدید ماکروسافت در راه است(برای ویندوز 10) ولی در برخی سایت ها اعلام شده که ویندوز جدیدی در راه می باشد که تا کنون توسط ماکروسافت تایید نشده..اما اخیراً شاهد ارائه آپدیت با حجم زیاد برای ویندوز 10 بودیم که بسیاری از باگ های ویندوز را بر طرف نمود..میشه گفت که این خبر درست بوده ، ولی نه در غالب ویندوز جدید چرا که ویندوز 10، پروژه ی بزرگ ماکروسافت می باشد و هدف اصلی آن، اتصال همه دستگاه ها با یک سیستم عامل جامع ، که تا حدودی به این هدف دست یافته است.

اگر شما از یک دستگاه رومیزی مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 و یک گوشی موبایل یا لپ تاپ یا سرفیس های ماکروسافت استفاده کنید شاهد این خواهید بود که بسیار با هم سازگار و انتقال فایل و Share در آنها بسیار ساده و پرسرعت خواهد بود.

این یکی از اهداف بلند مدت شرکت ماکروسافت می باشد.

در واقع :

ویندوز ۱۰ (به انگلیسی: Windows 10) با اسم رمز آستانه/سرآغاز  (به انگلیسی: Threshold) آخرین نسخه سیستم‌عامل از خانوادهٔ ویندوز ان‌تی شرکت مایکروسافت است و نسخهٔ پس از ویندوز ۸٫۱ به‌شمار می‌آید..ویندوز ۱۰ نخستین بار در سپتامبر ۲۰۱۴ در کنفرانس بیلد پرده‌برداری شد. این سیستم عامل برای رایانه شخصی، لپ تاپ، دستگاه‌های موبایل (تبلت و تلفن هوشمند) و رایانه‌های شخصی یکپارچه توسعه یافته‌است.

به گفتهٔ ساتیا نادلا، مدیرعامل شرکت مایکروسافت، پس از این سیستم‌عامل، این شرکت سیستم‌عامل دیگری تولید نخواهد کرد.